Stalmark - kotly na tuhé paliva

Stalmark - kotly na tuhé paliva

 

Príslušenstvo ku kotlom

 

vykurovacia technika


Úvod » EKOGREN PRODUKTY » EG PELLET AIRMAX PLUS , teplovzdušný ohrievač vzduchu na peletky 60Kw


        

EG PELLET AIRMAX PLUS , teplovzdušný ohrievač vzduchu na peletky 60Kw

25 , 40 , 60 Kw

top produkt

 

naša cena bez DPH : 6 708 €
naša cena s DPH (20 %):
8 050 €
Automatické ventilačné zariadenia EG PELLET AIRMAX PLUS, nazývané tiež ohrievače vzduchu, sú určené pre používateľov, ktorí hľadajú moderné riešenia v spaľovaní tuhých palív bez potreby použitia radiátorov resp. vody ako média. Sú určené pre vykurovanie výrobných hál, garáží, dielní pre automobily, rodinných domov (s rozvodom tepla), ako aj pre vykurovanie budov s poľnohospodárskymi halami, maštaľňami, hydinové farmy , skleníky, sušičky, sklady atď.
 
Tieto kotly nevyžadujú konštantné prikladanie lebo palivo sa dávkuje pomocou automatického podávača paliva zo zásobníka.
Rozvod horúceho vzduchu prebieha prostredníctvom prednej montážnej žalúzie - užívateľ môže rozhodnúť, ktorý prúd vzduchu a v akom smere je nasmerovaný.
Druhým spôsobom distribúcie tepla sú vetracie kanály umiestnené nad smerovou clonou. Po pripojení rúrok "Spiro" môžete rozširovať teplo v celej budove. Je tiež možné nastaviť množstvo rozptýleného vzduchu pomocou uzáverov.

Vo výbave je možné použiť modul, ktorý rozširuje riadiace funkcie o izbový termostat, ako aj modul GSM, ktorý umožňuje komunikáciu s ovládaním zariadenia prostredníctvom mobilného telefónu , alebo cez internet.
Vďaka použitiu viacpalivového horáka sa EG-AIRMAX stáva univerzálnym zariadením so širokým spektrom aplikácií.

Hlavná výhoda tohto zariadenia je , že v čase sviatkov a osobného voľna nepotrebujeme zabezpečovať tempérovanie rozvodov ako je to u štandardného hydraulického systému vykurovania .

Zariadenie pracuje s účinnosťou až 90 % a je to mobilné zariadenie .

 

 

 

 

 

 

 

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

MWRhZjU