Stalmark - kotly na tuhé paliva

Stalmark - kotly na tuhé paliva

 

Príslušenstvo ku kotlom

 

vykurovacia technika

KONTAKTY

EXPOL TRADE s.r.o.
Šarišská 495/2
094 31 Hanušovce nad Topľou
tel: +421 905 44 99 54 odborné poradenstvo
ekogren@ekogren.sk
+421 948 159 101 servis
+421 908 577 997 office

O nás
O nás

Všetky produkty firmy Ekogreň sú vyrobené v Poľsku za účelom zabezpečenia najvyšších štandardov - použitý konštrukčný systém zaisťuje kvalitu vzhľadom nariadenia o tlakových skúškach 97/23/WE , čo potvrdzuje obdržaný znak CE0036. Kotly spĺňajú V. triedu európskej normy 303-5:2012 , a vybrané produkty spĺňajú požiadavky Rozhodnutia Európskej Komisie UE2015/1189 (ECODESIGN2020). Je potrebné dodať , že všetky certifikácie kotolv a skúšky zhody s normami boli splnené v nezáväznom inštitúte v Brne v Česku. 

Rozsahy výkonov ponúkaných kotlov , zaujmu z istotou každého. Najmenšie kotly začínajú na výkonoch od 8kw , potrebných pre vykurovanie bytov a malých jednotiek , a ponuka končí pri výkone 600kw  , čo zabezpečí prakticky neobmedzené možnosti skladby výkonu pre všetky požiadavky . V prípade požiadavky výkonu nad 600KW , môžeme tvoriť kaskádové zapojenia niekoľkých jednotiek. Systémy podávania paliva peletiek využívajú extérne zásobníky s pneumatickým alebo šnekovým podávaním paliva .   

 Kotly zančky Ekogreň sú moderné , vyznačujú sa jednoduchosťou , bezpečnosťou , ekologickosťou a úspornosťou . Charakterizuje nás vysoká účinnosť , novodobý dizajn , novodobý vzhľad , alebo veľmi vysoká úroveň spracovania .

Čím sa odlišujeme ?  Predovšetký výmenníky , čiže srdcia kotlov majú veľmi vysokú účinnosť . Všetky kotly sú okrúhlej konštrukcie s plameňovkovými výmeníkmi. Vďaka takejto stavbe , vo vnútri plameňoviek , môžu fungovať čistiace aj samočistiace elementy ( turbulátory ) , ktoré majú dvojitú a predsa tú istú úlohu , zvyšovať výkon kotla , nakoľko pravidelné a jednoduché čistenie zvyšuje samotný účinnok výmenníka ako aj rozvýrenie spalín v trubke zvyšuje narážanie teploty na vnútro trubiek a to zase prispieva k zvyšovaniu samotnej účinnosti a znižovaniu tepelných strát.

Rôznorodá paleta produktov firmy Ekogreň a rôznorodosť  systémov podávania paliva , aj druhov palív , výrazne prispieva k účinnému a efektívnemu spaľovaniu  , čo v konečnom dôsledku znižuje produkciu emisií do nášho životného prostredia . 

             

 

 

ZTA3Ym